Krabice online pomáhá

Zoopark Chomutov
Maminka samoživitelka chodí do práce, musí vydělávat, aby zaplatila nájem a jídlo. O dítě se nemá kdo postarat, a tak bloumá letními ulicemi, chytá se party či tropí neplechy. Nuda, promarněný čas či zoufalství, tak často vypadají letní měsíce mnoha dětí z chudých rodin. Právě na tyto děti se zaměřuje letní sbírka Krabice online, která podporuje mimo jiné i volnočasové aktivity a doučování, aby děti mohly smysluplně strávit alespoň část letních prázdnin.
07/04/2023

Krabice online je mladší sestra Krabice od bot, největší české sbírky vánočních dárků pro děti v nouzi, avšak pomáhá po celý rok. Díky výtěžku této sbírky se přímo u nás v Mostě povedlo uskutečnit i mnoho dalších potřebných věcí, například rekonstrukce hřiště, herny a kuchyně v azylovém domě nebo zřízení Modroklubíku, klubu pro volnočasové aktivity a setkávání. A podobným způsobem pomáhá Krabice online napříč celou republikou. V rámci sbírky funguje i Krizový fond, který pomáhá konkrétním rodinám v nouzi. Na základě žádosti sociálního pracovníka lze pomoci konkrétním lidem s bydlením, školními potřebami, dopravou do školy nebo potravinami.

Zjistěte více o sbírkách Krabice od bot a Krabice online!