Volná místa

V současné době nabízíme následující volné pozice:

Vedoucí pracovník / pracovnice Občanské poradny

Diakonie ČCE – Středisko sociální pomoci v Mostě vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

vedoucí pracovník/pracovnice Občanské poradny Most a Litvínov

Nabízíme:

  • Pracovní uplatnění v neziskové organizaci ve službě Občanské poradny Most a Litvínov (výkon v zaměstnání v ambulanci)
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Účast na celospolečensky prospěšných aktivitách
  • 5 týdnů dovolené (200 hodin)
  • Bonusovou dovolenou: 1 týden navíc po odpracování 5 let
  • Supervizní a metodickou podporu

Požadujeme:

  • Odbornou způsobilost sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (vzdělání ukončené vyšší odborné/vysokoškolské ve vyjmenovaných oborech)
  • Orientaci v odborném sociálním poradenství v §37 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • Dobré organizační schopnosti
  • Komunikativnost, schopnost týmové i samostatné práce
  • Dobrou znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb
  • Zdatnost v administrativě, velmi dobré uživatelské kompetence v práci na počítači
  • Zásadovost, spolehlivost
  • Aktivní přístup
  • Odolnost vůči zátěži, psychickou stabilitu
  • Ochotu vzdělávat se, rozvíjet se a učit se novým trendům

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace aktivit ambulantní služby občanské poradny (organizační, personální, administrativní, projektové)
  • Vedení pracovního týmu
  • Řízení kvality služby
  • Strategické a rozvojové plánování
  • Metodická činnost
  • Jednání s úřady a institucemi
  • Vedení dokumentace
  • Přímá práce s klienty
  • Prezentace služby navenek

Nástup:

  • 1. června 2024

Přihlášky do výběrového řízení:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis

V prvním kole výběrového řízení budou posouzeny zaslané materiály a vybraní uchazeči budou pozváni do druhého kola k osobnímu pohovoru.